THQ Nordic 2024 Showcase Tarihi Duyuruldu

Embracer Group’a bağlı olan yayıncı THQ Nordic, THQ Nordic 2024 Showcase etkinliğinin 2 Ağustos 2024 tarihinde TSİ 22:00’de gerçekleştirileceğini duyurdu.

Yayıncının etkinlikle ilgili basın açıklaması, etkinliğin daha önce duyurulan iki oyunla ilgili haberleri sunacağını da doğruladı. Bunlardan biri, Grimlore Games tarafından geliştirilen, Yunan mitolojisine dayalı aksiyon RPG Titan Quest 2 olacakken diğeri ise ilk kez 2001 yılında piyasaya sürülen fantastik RPG’nin Alkimia Interactive tarafından geliştirilen tam yeniden yapımı Gothic 1 Remake.

THQ Nordic, etkinlik sırasında bazı isimsiz oyunları da gösterecek. Yayıncı, “Şimdilik bu korkunç sırları kendimize saklayacağız.” dedi. Ayrıca, HandyGames’in gelecek oyunlarını içeren bir gösteri öncesi sunum da olacak.

THQ Nordic’in bir süre önce duyurulan oyunlarından biri, geliştirici Three Fields Entertainment’ın Burnout yarış oyunu serisinin yaratıcıları Criterion Games’in birçok kurucusundan oluşan bir arcade sürüş oyunu olan WreckNation olmuştu. 2023 yılındaki son etkinlikten bu yana gelişimiyle ilgili hiçbir haber olmayan oyun hakkında yeni bilgiler alabiliriz.

THQ Nordic 2024 Showcase; Steam, YouTube ve Twitch üzerinden yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x