İzmir’i Karıştıran, Tavukçular Kralıyla Yasak Aşkta Kiralık Katil İddiası!

İzmir’de yaşayan market işletmecisi İbrahim Canel (50), güzellik uzmanı eşi Gamze Canel’in (39) telefonunda ‘Tavukçular Kralı’ olarak anılan iş adamı Natan Haim (72) ile yaşadığı yasak ilişkiye dair fotoğrafları keşfettiğinde, trajik bir olayın fitili ateşlendi. Bu skandalın ardından, Canel çifti birbirlerine karşı boşanma davaları açtılar. Ancak bu durum sadece bir boşanma süreciyle sınırlı kalmadı.

Sabah’ın haberine göre İbrahim Canel, eşinden ölüm tehditleri aldığını iddia ederek, Gamze Canel, sevgilisi Natan Haim ve diğer kişiler hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Bu suçlamalar arasında, Gamze’nin eşi İbrahim’i ortadan kaldırmak için bir tetikçi tuttuğu iddiası da yer alıyordu.

Şüphelilerden biri olan Fırat Kotan’ın (41) ifadesine göre, Gamze Canel, ona eşinden kurtulmak istediğini ve İbrahim’i öldürtmesi karşılığında ne kadar ödeme yapılacağını sordu.

‘BANA KAÇA MALOLUR’

Kotan ifadesinde, “Gamze Canel ofisime gelip, eşi ile problemleri olduğunu ve ondan kurtulmak istediğini söyledi. O anda işim çıktı. Daha sonra görüşelim diyerek ofisten yolladım. Daha sonra hesabıma 6 bin lira yolladı. Bu parayla, Gamze Canel’in ehliyet fotoğrafını kullanarak araç kiraladım. Buluşup bir kafede oturduk. İbrahim Canel’den ayrılacağını fakat onun bunu kabul etmediğini, bir an önce kurtulmak istediğini söyledi.

Ben de ‘tekrar boşanma davası aç, benden ne istiyorsun?’ dediğimde, ‘İbrahim’i öldürtürsem ne kadar para gider’ diye sordu. Ben ise bu konu ile ilgili bir şey yapamam dedim” diye anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x